Oferta pracy- samodzielna/y księgowa/y

Dodaj do ulubionych
Raport
Proszę o kontakt Wygasłe
Dominika
Opublikowano: Kwiecień 20, 2021

Opublikowano: Kwiecień 20, 2021 | Kategoria: Finanse i bankowość | Miasto:: Żary, lubuskie, Poland

Jesteś doświadczonym specjalistą księgowości w firmie produkcyjnej?
Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie żaden problem?
Jeśli chcesz być częścią zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej- nie czekaj, aplikuj!

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
-współpracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku,
-wdrożenie do pracy na danym stanowisku,
-przyjazną atmosferę w zespole,
-pakiet medyczny i socjalny.

Zadania:
-Zamykanie miesiąca i sporządzanie deklaracji podatkowych,
-weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym,
-ewidencja dokumentacji księgowej w systemie księgowym,
-księgowanie transakcji finansowych, amortyzacji i wyciągów bankowych,
-prowadzenie ewidencji środków trwałych,
-sporządzanie sprawozdań statystycznych GUS, NBP,
-sporządzanie kwartalnych raportów z wyników spółki,
-udział w sporządzaniu rocznego budżetu oraz sprawozdania finansowego.

Oczekujemy:
-gotowości do podjęcia pracy od 1 czerwca 2021,
-wykształcenia kierunkowego związanego z księgowością,
-min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
-znajomość przepisów podatkowych CIT i VAT,
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym- warunek konieczny,
-znajomość Microsoft Navision będzie dodatkowym atutem.